Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із Куп’янського району евакуювали 182 дитини

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
На Харківщині триває примусова евакуація малечі.

В населених пунктах, що перебувають під обстрілами, залишається 130 дітей.

"Триває евакуація сімей з дітьми з громад Куп'янського району, що перебувають під постійними обстрілами. Наразі з батьками евакуйовано 182 дитини", — повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Нагадаємо, 27 жовтня Рада оборони Харківської області ухвалила рішення про проведення обов’язкової евакуації в примусовий спосіб дітей з їх батьками чи їх законним представником з окремих населених пунктів Куп’янського району.

Пізніше Мінреінтеграції схвалило примусову евакуацію 275 дітей з їхніми родинами із 66 населених пунктів на території Кіндрашівської, Куп’янської, Курилівської, Петропавлівської, Дворічанської та Вільхуватської територіальних громад Куп’янського району. 

Крім того, родинам з дітьми заборонено в’їжджати у вказані громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київ прийняв рішення про примусову евакуацію з частини Харківської області: що це означає

У Куп’янській міській військовій адміністрації розповіли, що родини з Куп'янської громади, які були евакуйовані впродовж тижня до Харкова, були поселені в комфортні гуртожитки. Їм надається вся необхідна допомога. 

Повідомити про бажання евакуюватися можна за номером цілодобової лінії Єдиного координаційного центру 0-800-33-92-91.

"Буде забезпечено безоплатне проживання у прихистку, гуманітарна допомога, харчування, медична підтримка. Також буде надано допомогу в оформленні довідки ВПО та відповідну грошову допомогу від держави та міжнародних організацій", — запевняють в Куп’янській МВА.

Мешканці Куп’янської територіальної громади можуть звернутися за інформацією на гарячу лінію Куп'янської МВА з 9:00 до 16:00 за номером +38098 941 2300.

Як писав KHARKIV Today, 25 жовтня голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що розглядається рішення щодо примусової евакуації з трьох громад Куп'янського району. Окрім цього, евакуюватися рекомендують мешканцям Борівської громади Ізюмського району.

Нагадаємо, обов'язкова евакуація у Куп'янському районі була оголошена 9 серпня

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.