Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Із Харкова довше йтимуть потяги

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Поїзди оминали Миргород та Полтаву.

Поїзд до Києва вирушить пізніше, до Ужгорода та Львова пасажири їхатимуть залізницею на шість годин більше.   

"Укрзалізниця" оновила інформацію щодо зміни маршрутів потягів полтавського напрямку. Залізнична компанія організувала підвезення всіх пасажирів електричками та автобусами зі станцій Миргород та Полтава-Київська, частину пасажирів пересадили на поїзд №150 до Полтави та поїзд №22 до Харкова зі станції Ромодан. Крім того, анонсовані кілька нових змін у розкладі.

"Зміни також торкнуться деяких зворотних рейсів: потяг №723 Харків — Київ відправиться з Харкова орієнтовно о 18:00 — більш точний час буде повідомлено безпосередньо на вокзалі. Рейс №45/46 Харків-Ужгород та двогрупний поїзд №130/150 до Львова проведуть у дорозі орієнтовно на шість годин довше через об'їзний маршрут, пасажирів з Полтави-Київської запрошуємо скористатися автобусним трансфером до Полтави-Південної", — повідомили в "Укрзалізниці".

Причини затримки потягів невідомі.

UPD. Близько 16:00 рух на дільниці Полтава — Миргород відновили. Поїзд №722 Київ — Харків прямував із затримкою 4 години 13 хвилин. Поїзд №725 Харків — Київ — орієнтовний час затримки 4 години 40 хвилин. Поїзд №22 Львів — Харків — орієнтовний час затримки 5 годин. Поїзд №150 Чернівці — Полтава — орієнтовний час затримки 6 годин.

Нагадаємо, замість Миргорода та Полтави-Київської поїзди тимчасово прямуватимуть через Ромодан, Кременчук та Полтаву-Південну.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.