Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Інструкція на випадок вторгнення: рятувальники запишуть ролик для харків'ян

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Відео випустять наступного тижня.

Мер Харкова запевнив, що у місті не допустять внутрішніх розгойдувань.

Наступного тижня співробітники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області запишуть та поширять у засобах масової інформації ролик з інструкцією про те, як поводитись у разі виникнення надзвичайної ситуації військового характеру. Про це повідомив мер Ігор Терехов на позачерговій сесії Харківської міської ради 18 лютого.

Розробити таку інструкцію просять харків'яни,  пояснив депутат Харківської міськради від партії "Європейська Солідарність" Максим Ревчук.

"Що робити у час "Ч". Люди не мають чіткого розуміння, що робити у разі загрози. Потрібно розробити інструкцію, щоб люди не панікували", — сказав Ревчук.

Мер Харкова пообіцяв випустити відповідний ролик вже наступного тижня та закликав жителів зберігати спокій і виконувати свої щоденні завдання.

"Те, що стосується сховищ — що треба робити, ми домовилися, наступного тижня ми у МНС, буде спеціально записаний ролик для того, щоб люди у засобах масової інформації знали, у разі чого куди вони повинні йти і що в яких випадках робити, — сказав Терехов. — Я дуже хочу, щоб сьогодні ми не нагнітали обстановку. Усі питання, які є, геополітичні, вирішуватимуться дипломатичним шляхом. Місто Харків було, є і буде мирним містом. Тому давайте не нагнітати обстановку, все у місті спокійно, контрольовано. Ми не допустимо тут жодних внутрішніх розгойдувань ситуацій. Це наше завдання. Завдання фахівців, військових, територіальної оборони. Кожен відповідає за своє. Тому чітко ми працюємо кожен у своєму напрямі”.

Як писав KHARKIV Today, 16 лютого на сесії Харківської обласної ради затвердили програму територіальної оборони Харківської області на 2022 рік, яка передбачає виділення суми 7 983 720 гривень на територіальну оборону Харківської області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.