Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Інфекціоніст хоче очолити поліклініку в Харкові

Олександр Кипаренко подав декларацію кандидата.

Інфекціоніст Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні Олександр Кипаренко хоче стати директором Харківської міської дитячої поліклініки №1 (проспект Героїв Сталінграда, 12-Г).

Відповідну декларацію у якості кандидата на цю посаду Кипаренко подав до Національного агентства з питань запобігання корупції.

У декларації Кипаренко вказав основним місцем роботи харківську дитячу "інфекціонку", де за рік роботи отримав 290 334 гривень.

Кандидат на посаду директора дитячої поліклініки №1 задекларував свою нерухомість — квартиру в Харкові і квартиру в селі Слобожанське (Зміївський район), а також нерухомість подружжя — будинок і дві земельні ділянки у селі Хроли (Харківський район).

Відзначимо, на сайті Харківської міської дитячої поліклініки №1 виконувачем обов'язків головного лікаря вказана Ольга Михайлова.

Як писав KHARKIV Today, Харківську міську лікарню №3 (проспект Ново-Баварський, 90) очолив колишній виконувач обов'язків директора департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.