Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ігор Терехов розповів, як працюватиме метро у перші дні

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Проїзд для всіх пасажирів буде безкоштовним протягом 7 днів.

Метро почне працювати рівно через три місяці після початку російської війни.

24 травня у Харкові почне працювати метрополітен. Запускають одразу всі гілки. Потяги ходитимуть протягом 12 години, з 7:00 до 19:00. Проїзд першого тижня буде безкоштовним, пообіцяв Харківський міський голова Ігор Терехов.

"О сьомій годині ранку, вперше за останні 89 днів, потяги харківської підземки почнуть рух. Хочу одразу сказати — оскільки економіка Харкова тільки почала відроджуватися, складно зрозуміти пасажиропотік. І у перші дні роботи метрополітену потяги ходитимуть з інтервалом у півгодини. Поступово, зі збільшенням кількості пасажирів буде зменшуватися інтервал. Водночас ми змінюватимемо логістику наземного транспорту таким чином, щоб харків'янам зручно було переміщатися по всьому місту. Також хочу зазначити, що перший тиждень проїзд у метро буде безкоштовним", — сказав Терехов.

На Салтівській гілці метрополітену не будуть ходити поїзди на відрізку від станції "Академіка Павлова" до станції "Героїв Праці", а станція "Держпром" буде зачинена на вхід, вона працюватиме лише як перехід, повідомили у мерії.

Нагадаємо, з 24 лютого Харківський метрополітен став притулком для тисяч харків'ян. З минулого тижня їх почали відселяти до гуртожитків. За останньою інформацією, у підземці проживало близько 4 500 чоловік, які залишилися без житла через російську війну. Чиновники обіцяли, що нікого не залишать на вулиці після запуску метрополітену.

Після розселення вагони вимили та продезінфікували

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.