Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ігор Терехов розказав, коли у Харкові запустять наземний електротранспорт

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
Трамваї та тролейбуси не курсують із 9 березня.

У Харкові серйозно пошкоджені трансформаторні підстанції, тому поки відновити роботу наземного електротранспорту не вдається.

Енергетики продовжують ліквідовувати наслідки ракетної атаки на енергооб'єкти у Харкові, яка сталася 9 березня. Відновити роботу наземного електротранспорту намагатимуться у середу 15 березня вранці. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.

"Кожного дня є певні подвижки у цьому напрямку. Розраховуємо, але будемо дуже обережні в цьому, бо є висловлювання, за які потрібно відповідати. За нашими приблизними даними, будемо розраховувати на те, що у середу вранці буде електротранспорт уже на маршрутах міста. Але ще раз нагадаю вам, що це дуже обережний прогноз, ми не можемо знати, що в голові у Російської федерації, її керівництва, тому можуть бути ще якісь виклики, обстріли, тому поки що так", — сказав Терехов.

За його словами, після ракетної атаки серйозно пошкоджені трансформаторні підстанції, напруга в мережі нестабільна, тому є перебої в роботі харківського метрополітену. Наразі потяги в метро курсують за розкладом.

"Що стосується наземного транспорту, то ми зараз працюємо з "Обленерго", "Укренерго" для того, щоб якнайшвидше запустити громадський електротранспорт. На жаль, дуже серйозне пошкодження, яке у нас є, стосовно трансформаторних підстанцій, напруги, бо ви бачите, що є нестабільність напруги. Сьогодні ми були вимушені зупинити метрополітен, що стосується однієї лінії метрополітену. Але зараз метрополітен працює у штатному розкладі", — пояснив Терехов.

Нагадаємо, востаннє Росія завдала масованого ракетного удару по Харківській області 9 березня близько 4:00. Ракетами окупанти вдарили по об'єктах критичної та цивільної інфраструктури, будинках. Після ракетної атаки Харків залишився повністю знеструмленим, по області світло частково було. Світло у Харкові повністю відновили 11 березня.

У ДТЕК повідомили, що у Харкові були пошкоджені дві підстанції, які використовуються для передачі електроенергії, й кількість електроенергії, яка надається Харкову, значно обмежена. Відновлювальні роботи можуть тривати близько тижня.

Метро у Харкові запустили 12 березня, однак потяги тимчасово не курсували. У Харкові розробили нову схему роботи муніципальних автобусів, яка впроваджується під час знеструмлення наземного електротранспорту.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.