Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ігор Терехов проведе для школярів урок про трагедію у Бабиному Яру

Иллюстративное фото
Секретар Харківської міськради приїде до ліцею "Обдарованість".

Національний урок пам'яті відбудеться у 15 тисячах шкіл у всій країні.

У середу, 29 вересня, до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру в 15 тисячах шкіл відбудеться Національний урок пам'яті. Про це повідомили у Меморіальному центрі Голокосту "Бабин Яр".

У Києві участь у Національному уроці пам'яті у школі №234 візьме музикант Святослав Вакарчук. У інших містах України до проведення уроку також приєднаються відомі культурні, громадські діячі. У Харкові урок відбудеться у Харківському науковому ліцеї-інтернаті "Обдарованість". До уроку приєднається секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

Урок покликаний виробити негативне ставлення до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності, посягань на право на життя. Його проводять спільно Меморіальним центром Голокосту "Бабин Яр" і Міністерством освіти і науки.

"Урок повинен розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлити тему розстрілів у "Бабиному Яру", розвивати навички критичного мислення через аналіз джерел і сприяти сучасному сприйняттю процесу вивчення історії. Розуміння причин Голокосту має розвивати громадянську відповідальність і емпатію. Молодь повинна винести етичні та моральні уроки з трагедії, яка змінила хід історії ХХ століття. Ми ніколи не забудемо про ці жертви. Збереження миру і утвердження гуманістичних цінностей будуть найкращою пам'яттю невинно загиблих і будуть служити заставою неповторення геноцидів у майбутньому", — зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Урок буде проводитися для учнів 5-11 класів на базі освітньої онлайн-платформи "Червона точка пам'яті". Стрім уроку в 10:00 29 вересня розпочнеться на сайті Міністерства освіти і науки, на офіційній сторінці міністерства у Facebook і на сторінці Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.