Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Громада у Харківській області хоче купити б/у танки окупантів на 100 мільйонів гривень

Танк оккупантов. Иллюстративное фото: Нацполиция
Таким чином збираються вирішити питання нестачі металобрухту.

Згідно з тендерною документацією, Близнюківській громаді потрібно 500 одиниць техніки.

Тендер на "танки б/у, можна без вежі, горілі з кацапських військових частин" оголосила Близнюківська селищна рада наприкінці лютого. За 500 одиниць техніки дають 100 мільйонів гривень із місцевого бюджету. Відповідну тендерну документацію опубліковано на порталі публічних закупівель Prozorro.

"Чим більше, тим краще. Для вирішення питання нестачі металобрухту. Можна танки, БМП, БТР інше", — йдеться у тендерній документації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі Харківської області продають танк окупантів

На Prozorro "продавець" запевнив Близнюківську селищну раду, що докладе максимум зусиль, щоб запропонувати широкий асортимент підбитої російської техніки та максимальну кількість. Ще запитав: беруть із полоненими чи тільки підбиту техніку?

"У разі потреби та зацікавленості у нашому замовленні ми готові внести зміни до тендерної документації. А якщо встигнемо підготувати стійло для вищевказаних пі******в, то проведемо додаткові торги. Слава Україні!", — відповів замовник.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій — 29 березня.

Зазначимо, що з перших днів війни голова Близнюківської громади Геннадій Король пішов воювати у підрозділі громади, який назвали "Близнюківський". Перед цим він узяв на роботу ще одного заступника.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.