Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Громада на Харківщині шукає лікарів

Ілюстративне фото
Робота є у Лозівській громаді.

Не вистачає медиків у стаціонарних відділеннях.

У Лозівській громаді шукають лікарів. На роботу до Лозівських закладів охорони здоров'я запрошують неврологів, психіатрів, терапевтів та ендокринологів. Загалом потрібно понад п'ятнадцять медиків. Про це повідомив KHARKIV Today мер Лозової Сергій Зеленський.

"Це проблема така по державі. У нас 50% працюють — це пенсіонери. У зв'язку з виїздом значної частини лікарів за межі громади, України. Ця проблема була й довоєнна, проте на жаль, війна ускладнила ситуацію й демографічну, і, безумовно, відтік пішов, — пояснив Зеленський.

При працевлаштуванні лікарям нададуть комунальне житло та доплати, вони матимуть змогу навчатися та підвищувати кваліфікацію у медзакладах України, працювати в оновлених відділеннях кластерної лікарні.

"Безкоштовно на лікарів навчаємо, даємо квартиру, 250 000 гривень на ремонт. Це за рахунок програм громади. Якщо вони відпрацюють десять років, квартира переходить у їхню власність. На наступний рік розробляємо програму підтримки до мільйона гривень підйомних із закріпленням на десять років відпрацювання. Це не кріпосне бачення, але іншого виходу немає, під особисті гарантії людей, які прийдуть працювати", — розповів мер Лозової.

Кандидати на посади лікарів можуть звертатися за номером телефону: 095-507-84-68 (директор Лозівського територіального медичного об'єднання Юрій Анатолійович Шевченко).

Як писав KHARKIV Today, у Харкові та області відкрито понад 1000 вакансії. Роботодавцям Харківщини потрібні продавці-консультанти, слюсарі, сурдоперекладачі та бухгалтери. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.