Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Горів Харківський національний університет імені Каразіна (доповнено)

З вишу евакуювали всіх студентів і викладачів.

За попередньою інформацією, спалахнуло приміщення на нижніх поверхах у хімічній стороні університету.

13 січня близько 12:40 у головному корпусі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (площа Свободи, 4) сталася пожежа. Усіх студентів і викладачів евакуювали. На гасіння пожежі направили шість автомобілів ДСНС. Один із автомобілів рятувальників заїхав на Унікорт, де валить дим із вікна ХНУ.

Як повідомляють очевидці у соцмережах, попередньо причиною виникнення пожежі стала електропроводка.

Студенти повідомили KHARKIV Today, що горить актова зала на другому поверсі головного корпусу, дим поширився до п'ятого поверху головного корпусу. Пізніше у ДСНС підтвердили цю інформацію.

1
Дим на третьому поверсі у головному корпусі ХНУ. Фото: студенти ХНУ.

"Виїхали, наші там працюють. Вісім автоцистерн, чотири автодрабини, автомобілі Міністерства внутрішніх справ, швидкої допомоги. Займання попередньо в актовій залі. Це головний корпус, поверх — треба уточнювати. Щодо постраждалих, поки що інформації немає", — сказав KHARKIV Today прес-офіцер Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області Дмитро Чайка.

UPD. Як повідомив начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Олександр Волобуєв, пожежа локалізована, ліквідація триває. Загалом із університету евакуювали 300 людей, евакуація пройшла до приїзду рятувальників.

"Проводиться розбирання, перевірка конструкцій. Найближчим часом буде ліквідація. Постраждалих немає. Співробітники університету евакуювали близько трьохсот людей. Ускладнення були у тому, що вузький підхід, диму не було куди подітися, довелося проводити заходи, щоб його випустити. Ми направили лабораторію пожежно-технічну і будемо розбиратися. Тільки ці приміщення зачепило, інші задимлені. Потрібен час, щоб привести до нормального робочого стану", — сказав Волобуєв.

Чи були люди у момент виникнення пожежі у підсобних приміщеннях, у ХНУ ім. Каразіна уточнюють.

"Все локалізовано, працює служба ДСНС. До прибуття ДСНС персонал був евакуйований, спрацювала пожежна сигналізація. Евакуація проведена оперативно, всі були виведені. Наразі період заліків та іспитів, людей не так багато в університеті. Без жертв. З'ясовуємо причини. Це підсобні приміщення актової зали і культурного центру. Постраждалих, жертв немає. Чи були люди — уточнюємо цю інформацію", — сказала прессекретарка ХНУ ім. Каразіна Лілія Змій.

О 13:30 пожежу було повністю ліквідовано, рятувальники повідомили, що спалах стався у підсобному приміщенні на півповерсі між першим та другим поверхами.


Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.