Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Героїв з Харківської області нагородили за врятовані життя

Фото: ГСЧС в Харьковской области
Сміливці допомогли пенсіонерці та трьом дітям не загинути під час пожежі.

Пожежа почалася у будинку підлітка, він врятував бабусю, сестру та ще одного хлопчика, але свого брата знайти не зміг. На допомогу прийшов сусід.

12 січня начальник Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Харківській області Олександр Волобуєв нагородив 16-річного Дмитра Гербута, у будинку якого була пожежа, та його сусіда Василя Чередниченка за виявлений героїзм. Про це повідомили у ДСНС у Харківській області.

Василь Чередниченко тричі заходив у полум'я, щоб відшукати у будинку восьмирічну дитину. Завдяки героїзму та самопожертві чоловіка дитина залишилася живою. Героя нагородили Почесною грамотою ДСНС і Почесним знаком Добровільного пожежного товариства "За покликом серця".

Такі ж нагороди отримав й інший учасник жахливих подій — Дмитро Гербут. Саме він зміг прокинутися першим, коли сталася пожежа, швидко зорієнтувався і вивів із охопленого димом і полум'ям будинку бабусю, сестричку та ще одного хлопчика. Усі вони залишилися живими.

Фото: ГСЧС в Харьковской области
Фото: ДСНС у Харківській області

"Нам дуже приємно нагороджувати молодих людей, які виявляють справжній героїзм при виникненні надзвичайних ситуацій. Ми пишаємося їх вчинком, який заслуговує на повагу. Для порятунку людського життя не потрібно бути професійним рятувальником. Це може зробити кожна людина, яка небайдужа до людського горя і готова прийти на допомогу іншим. Ми номінували наших героїв на участь у Всеукраїнській акції "Герой-рятівник року" — розповів Олександр Волобуєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У харківському виші шукають свідків пожежі у гуртожитку

Нагадаємо, вночі 25 грудня у приватному будинку в селі Друга Старовірівка (Красноградський район) сталася пожежа. Із будинку не вийшов 8-річний хлопчик, його тричі шукав сусід. Врятувати дитину вдалося, вона була непритомна під ліжком.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.