Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Гауляйтер окупованої Харківщини роздав "атестати" Росії дітям у Купʼянську

Скрін: Відео
За словами Ганчева, ці "документи" дають право вступити до будь-якого російського вишу без конкурсу.

Гауляйтер зазначив, що випускники отримали шанс "навчатися та процвітати". 

Атестати про середню освіту отримали 25 випускників із окупованих шкіл Харківщини. Відео події, на якій "вперше пролунав гімн Російської федерації", опублікували пропагандисти. 

Великим планом показали один із документів, виданих випускникам, де було написано: "атестат про повну загальну середню освіту... Купʼянський ліцей №8 Купʼянської міської ради Харківської області". На документі поставив підпис голова "військової цивільної адміністрації Харківської області" Віталій Ганчев. На тлі атестату був герб Російської федерації, усередині якого зобразили герб Харкова — ріг достатку та золотий жезл зі срібними крилами, оповитий зміями срібного кольору. Папірець виписаний російською мовою.

Скрін: Відео
Скрін: Відео

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Складати мультипредметний тест у Харкові хочуть понад 8000 випускників

"Найголовніша подія, яка на вас чекає попереду — це квота на вступ до вишів Російської федерації. Ті документи, які ви зараз тримаєте у руках, дають вам право на вступ до будь-якого вишу, у будь-якому місті РФ без конкурсу. Уряд Росії дає шанс нашим дітям навчатися та процвітати. Навіть зараз, на сьогоднішній день, обертаючись назад, скажу: у вас більше шансів, ніж було колись у мене, повірте. І я дуже хотів би, щоб було так і зі мною, і з моїми дітьми, тобто, щоб ми могли мати реальний вибір, який зараз вам наданий", — звернувся до випускників гауляйтер Віталій Ганчев. 

Діти, отримуючи ці папірці, намагалися ховати обличчя. У залі на врученні сиділи батьки дітей.

Нагадаємо, ще одну харківську школу знищили росіяни

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.