Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Складати мультипредметний тест у Харкові хочуть понад 8000 випускників

Фото: ЗН
Основна сесія стартує 18 липня.

Скласти тест можна буде у 14 пунктах у п'яти населених пунктах.

У Харківській області хочуть складати мультипредметний тест 8439 випускників шкіл. Про це повідомила директорка департаменту науки та освіти Харківської обласної військової адміністрації Анжеліка Крутова.

Спочатку у Харківській області визначили три населених пункти для проведення національного мультипредметного тесту. Але до департаменту освіти та науки ХОВА звернулися батьки та громади з проханням додати до цього переліку ще два населених пункти. На сьогодні визначено п'ять населених пунктів.

"У цьому році ЗНО не буде, будуть складати випускники 11 класів національний мультипредметний тест. Харківська область візьме участь у тестуванні. У Харківській області будуть працювати у п'яти  населених пунктах 14 пунктів тестування. На сьогодні в області зареєстровано 8439 випускників, які мають бажання скласти мультипредметний тест на території Харківської області. Бо випускники шкіл Харківської області можуть складати тест, наприклад, у Західних областях, якщо вони є переселенцями у цій області", — сказала Крутова.

Як зазначила директорка департаменту науки та освіти Харківської обласної військової адміністрації, наразі опрацьовані всі вимоги до пунктів тестування. Задля безпеки дітей тестування буде проходити у три етапи: основна сесія (18 липня — 10 серпня), додаткова сесія (16-20 серпня) та спеціальна сесія (12-16 вересня). 

"У разі виникнення небезпечної ситуації дітей потрібно буде евакуювати, і в кожному пункті тестування є спеціальні споруди для забезпечення такої евакуації, вони обладнані всім необхідним. Всі пункти тестування будуть працювати у штатному режимі", — пояснила Крутова.

Крім п'яти населених пунктів Харківської області, пункти здачі тестування будуть працювати для українських переселенців за кордоном.

Зазначимо, станом на 13 червня було більше охочих складати мультипредметний тест у Харківській області — 8489 випускників шкіл.

За даними Анжеліки Крутовой, цього року у Харківській області налічується 14 000 випускників 11-х класів. Загалом в області — 230 000 дітей шкільного віку. З області виїхали 130 000 учнів: в інші області — 64 000 учнів і 65 000 — за кордон. 

Нагадаємо, цього року через війну замість Зовнішнього незалежного оцінювання проходитиме мультипредметний тест, який складається із завдань з української мови, історії України та математики. Оцінюватимуться завдання за 200-бальною шкалою. За підсумками тесту школярі вступатимуть до вишів. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.