Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Говорити, що через дві години, не буду": коли до Лозової повернеться вода

Лозова тиждень живе без води через порив на водопроводі.

Бригади з Харкова продовжують ремонтувати водогін. Графік підвезення води до будинків продовжили.

4 березня в Лозовій (Харківська область) продовжують ремонтувати водогін. Комунальники перевірили місця поривів, одна ділянка виявився недоступною — вона проходить під залізницею, знайти порив неможливо. Тому на цьому місці проводять санацію. Про це повідомив генеральний директор комунального підприємства "Харківводоканал" Віталій Панов.

"Роботи ведуться, повністю ситуація під контролем. Це процес виконання робіт, тому говорити, що через дві години, через два дні я не буду. Я сказав, що роботи ведуться і максимально швидко, ситуація буде виправлена. 100 метрів санація водогону, — сказав Панов. — На вчорашній вечір (перевірили місця поривів) були всі, після того, як почали подавати воду, там є ділянка подачі води, яка проходить під залізницею (протяжність 75 метрів), дуже важкодоступні місця під залізничним полотном, тобто, розкопати , відкрити — неможливо. Тому прийнято рішення цю ділянку просанувати".

Панов пояснив: санація передбачає введення в існуючу трубу іншої труби, у такий спосіб вдасться закрити сто метрів, інтервали закриють.

Відзначимо, 4 березня в Лозовій змінили погодинний графік включень води. "Лозоваводосервіс" буде запускати насоси на годину раніше — о 4:00 . До квартир воду постачатимуть протягом однієї або двох годин в залежності від розташування будинку та поверху. Водопостачання припинятимуть о 10:00.

"На відміну від ранкового, вечірнє відключення буде в залежності від того, скільки води надійде від "Харківводоканалу" вдень", — пояснили в Лозівській міськраді.

Підвіз технічної води продовжили до 20:00.

За словами заступника гендиректора "Харківводоканалу" Владлена Волкова, станом на 3 березня аварійну ситуацію на водогоні "Краснопавлівка — Лозова" в районі залізниці ліквідували. Ремонтні бригади виконували гідравлічні випробування, воду взяли для хімічного і бактеріологічного аналізу.

Як писав KHARKIV Today, 26 лютого на водопроводі біля Лозової трапилася масштабна аварія. Воду до 70-тисячного міста поставляє КП "Харківводоканал" з Краснопавлівського водосховища через дві гілки протяжністю 33 кілометри. Комунальники кілька днів шукали, де стався порив. Через відсутність води школи закрили до 9 березня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.