Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Франція спростувала російський фейк про загибель у Харкові "найманців"

Фото: Ян Доброносов.
Удар по Благовіщенській росіяни пояснили тим, що там начебто були іноземні військові.

Міністр оборони Франції Себастьєн Лекорню спростував російську дезінформацію про те, що під час ракетного удару по Харкову загинули "французькі найманці".

У заяві, яку поширило Міноборони, йдеться про те, що з початку конфлікту в Україні Франція була "мішенню російської кампанії з дезінформації", яка "посилилася" в середині січня, — пише агенція BFMTV.

17 січня 2024 року росіяни заявили, що  нібито завдали удару по місцю тимчасового розташування "французьких найманців" у Харкові, де загинули 60 людей, ще 20 отримали поранення.

"Російський дезінформаційний маневр" продовжився в понеділок розповсюдженням списків імовірних французьких найманців, убитих під час цієї атаки, у російських Telegram-каналах",  — пояснює міноборони.

Причому деякі з цих списків росіяни вже публікували на самому початку війни, коли теж писали про участь французів у бойових діях на боці України. 

"Франція не має "найманців" ні в Україні, ні деінде", — кажуть у Міноборони.

Як писав KHARKIV Today, росіяни обстріляли вулицю Благовіщенську увечері 16 січня. По місту запустили дві ракети С-300 із Бєлгорода. Поранення отримали 17 цивільних, переважно — пацієнтки медичного центру.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.