Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Естонія передала харківським рятувальникам спецавтівку (фото)

Фото: Харківське районне управління ГУ ДСНС у Харківській області
Машину отримали рятувальники Харківського району.

Автомобіль використовуватимуть на деокупованих територіях.

Об'єднання рятувальних добровільних організацій Päästeliit Естонії передало пожежно-рятувальним підрозділам Харківського району спеціальний автомобіль на базі Volkswagen Transporter Kasten. Він допоможе під час розмінування територій та надання допомоги постраждалим. Про це повідомили у Харківському районному управлінні Головного управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

"Указаний автомобіль насамперед буде використовуватись в підрозділах, які знаходяться на деокупованих територіях для проведення заходів з гуманітарного розмінування, надання допомоги постраждалим унаслідок надзвичайних ситуацій і нещасних випадків та забезпечення оперативної діяльності", — розповіли у Харківському райуправлінні.

Як писав KHARKIV Today, на початку січня рятувальники Харківського гарнізону отримали спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-В. Його вирішили використовувати для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій під час війни, пошуку людей та надання їм медичної допомоги. У спецавтівці є засоби первинної медичної допомоги, гідравлічне та електротехнічне обладнання, система освітлення, маніпулятор.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.