Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківським рятувальникам передали автомобіль для порятунку людей (фото)

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
Автівка за необхідності зможе допомагати рятівникам в інших регіонах України.

У спецавтівці є засоби первинної медичної допомоги, гідравлічне та електротехнічне обладнання, система освітлення, маніпулятор.

Рятувальники Харківського гарнізону отримали спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-В. Його використовуватимуть для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій під час війни, пошуку людей та надання їм медичної допомоги. Про це повідомив начальник аварійно-рятувальної частини з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Сергій Рашевський.

"Із початку повномасштабних бойових дій у нашому гарнізоні створено підрозділ спеціального призначення, в якому стоїть основна задача — ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій під час бойових дій. Це розборка завалів після ворожих обстрілів, відновлення критичної інфраструктури, забезпечення населення електроенергією та водопостачанням. Саме для цих задач у наш підрозділ прибув спеціальний автомобіль, який вміщає вісім людей особового складу та надсучасне спеціальне обладнання", — розповів Рашевський.

В автомобілі є автономне обладнання, яке працює на акумуляторному споживанні. Тому автомобіль можна використовувати у складних умовах — у замкнутих просторах, на висоті, можливе використання альпіністами або рятувальниками.

Спецавтомобіль виготовлений на шасі автомобіля Tatra підвищеної прохідності. Він може виконувати задачі у Харкові та Харківської області, а також у складі зведеного загону на всій території України. В автівці є все необхідне для порятунку життя людей.

"На даному автомобілі знаходяться засоби первинної медичної допомоги, гідравлічне обладнання, електротехнічне обладнання, система освітлення, маніпулятор, — розповів Рашевський. — На теперішній час особовий склад за допомогою цього автомобіля виконує задачі з ліквідації наслідків ворожих обстрілів. Але після закінчення військових дій цей автомобіль буде використовуватися при ДТП, ліквідації наслідків аварій техногенного характеру і, звичайно, при відбудові нашої країни".

Як писав KHARKIV Today, наприкінці грудня Асоціація українців Люксембургу LUkraine asbl передала рятувальникам та медикам Харківської області нові автомобілі — три "швидких" та дві пожежні автівки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.