Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Енергетик із Харківської області співпрацював з окупантами

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловіку оголосили підозру.

Суд відправив підозрюваного під варту.

Слідчі оголосили підозру 45-річному начальнику Балаклійського району з розподілу електроенергії акціонерного товариства "Харківобленерго", який співпрацював із російськими окупантами. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, чоловік почав активно співпрацювати із загарбниками у березні минулого року. Він організовував електророзподільних мереж на окупованій території Балаклійського району. 

"Енергетичні ресурси витрачалися на потреби збройних формувань держави-агресора, які захопили Балаклійський район", — зазначили у прокуратурі.

Підозру чоловікові оголосили за ч. 4 ст. 111-1 (передача матеріальних ресурсів незаконним збройним і воєнізованим формуванням, створеним на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України.

колаборанти

Як писав KHARKIV Today, 24 січня Харківський районний суд узяв під варту обвинуваченого у колабораційній діяльності — 64-річного жителя села Борисівка у Харківському районі, та ухвалив рішення про передачу внесеної раніше за нього застави на потреби Збройних сил України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.