Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Енергетична допомога: Харкову та області передали понад 1000 генераторів 

Фото: ХОВА
Допомога продовжує надходити.

Різні регіони України допомагають Харківщині після знищення ТЕЦ. 

За останні тижні Харківська область отримала понад 1000 генераторів різної потужності від дев'яти регіонів — Херсонщини, Вінниччини, Тернопільщини, Хмельниччини, Київщини, Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської та Сумської областей. Деякі начальники адміністрацій приїжджали до Харкова, аби передати допомогу, яку збирають обласні центри, райони, громади та волонтери.

"Очільники Хмельницької, Волинської та Київської ОВА особисто були у Харкові та передали на потреби регіону чималу кількість акумульованої допомоги від обласних центрів, районів, громад, небайдужих благодійників, волонтерів та простих українців. А Херсонщина, яка, як і ми, щодня переживає терор росіян, найпершою відгукнулась й надіслала партію необхідної техніки", — розповів начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

Найближчими днями "гуманітарку" надішлють Житомирщина, Луганщина та Львівщина. Це також будуть генератори. 

Як писав KHARKIV Today, в Україні проходить акція "Подаруй світло Харкову". Регіони доправляють до Харкова потужні трансформатори та спецобладнання, аби забезпечити безперебійну роботу критичної інфраструктури міста.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.