Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Експрес до Луганської області почне курсувати з Харкова

Фото: Укрзалізниця
Потяг пустять на початку 2022 року.

"Укрзалізниця" планує замовити біля Крюківського вагонобудівного заводу 20 дизель-потягів, які пустять як експреси у регіональному напрямку.

На початку 2022 року почне курсувати регіональний експрес сполученням Харків — Попасна. Про це повідомив голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай на своїй сторінці Facebook.

"Зустрівся з представниками АТ "Укрзалізниця", є добрі новини. Вже незабаром почне курсувати регіональний експрес Харків — Попасна, а саме з початку наступного року. Це буде зручний експрес для 550 000 жителів Луганщини і Харківщини", — написав Гайдай.

Як писав KHARKIV Today, "Укрзалізниця" замовить 20 дизель-потягів у Крюківського вагонобудівного заводу. Один потяг у київському напрямку протестував 9 листопада Президент України Володимир Зеленський. Ще один потяг "Укрзалізниця" отримає до кінця 2021 року, два — наступного року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На маршрут із Харкова до моря пустять нові вагони

Нові поїзди запустять як експреси за такими напрямками: Ізмаїл — Одеса, Харків — Краматорськ, Харків — Лозова, Харків — Попасна.

Нагадаємо, на початку серпня заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко анонсував розвиток приміського сполучення в Україні. Тоді йшла робота з кількома відомими у світі компаніями над проєктом City Express. Першим Тимошенко обіцяв запустити Kyiv City Express, далі Харків, Дніпро та інші.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.