Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Екскандидата у мери Харкова взяли до наглядової ради "Центренерго"

Валерий Безлепкин. Фото: ZаБор
Раніше Валерій Безлепкін очолював "Харківміськгаз".

Публічне акціонерне товариство "Центренерго" — державна енергетична компанія, що займається виробництвом електричної і теплової енергії.

15 вересня на засіданні Кабінету Міністрів погодили кандидатури трьох незалежних членів наглядової ради ПАТ "Центренерго" і кандидатури двох представників держави. Інформація про це міститься у розпорядженні, опублікованому на Урядовому порталі.

Кабінет Міністрів погодив кандидатури незалежних членів — Валерія Безлепкіна, Олександра Мужеля і Валерія Щекатурова. Як представників держави затвердили Дениса Кудіна та Андрія Готу.

Відзначимо, Валерій Безлепкін у 2020 році балотувався у мери Харкова як самовисуванець. Був директором "Харківміськгазу", до цього очолював департамент ЖКГ у Запоріжжі. Пізніше Валерія Безлепкіна судили за зловживання службовим становищем під час роботи у Запоріжжі.

Нагадаємо, до складу ПАТ "Центренерго" входять три теплові електростанції — Вуглегірська, Зміївська та Трипільська.

Вуглегірська ТЕС спроектована під споживання вугілля газової групи, яке видобувається в Україні. Зміївська і Трипільська ТЕС спроектовані під споживання антрацитових марок вугілля, яке імпортується. Однак "Центренерго" перевело кілька енергоблоків цих станцій на вугілля газової групи.

Сумарна встановлена ​​потужність компанії складає 14% від встановленої потужності всієї електроенергетики України. Це єдина енергогенеруюча компанія, яка залишилася у державній власності.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.