Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Дистанційка": обласна комісія ухвалила рішення про форму навчання школярів у Харківській області

Фото: KHARKIV Today.
Рішення стосується учнів середніх та старших класів усіх шкіл Харківської області.

Регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій слідом за Міністерством освіти рекомендувала перевести на онлайн-навчання учнів середньої та старшої школи.

Таке рішення було ухвалено на засіданні КТЕБ 27 січня. Про це KHARKIV Today повідомила директорка департаменту освіти та науки ХОДА Анжеліка Крутова.

"Рекомендовано з понеділка (31 січня) щонайменше на два тижні відправити дітей на дистанційну форму навчання, за винятком спецшкіл", — сказала Крутова.

Тепер рішення має ухвалювати міська КТЕБ.

Як писав KHARKIV Today, 26 січня Міністерство освіти і науки рекомендувало перевести на дистанційний формат навчання через стрімке поширення коронавірусу школи на 14 днів, виші — з 27 січня до 25 лютого.

Станом на 25 січня у Харківській області на дистанційне навчання перейшли 38 шкіл та окремі класи у 60 школах. З підтвердженим коронавірусом було 579 учнів та 268 співробітників освіти. Частково на "дистанційку" перейшли школи Лозівської та Зміївської громад, у Люботині питання розглядалося.

Як повідомила головна санлікарка Харківської області Любов Махота, за останні десять днів захворюваність на коронавірус серед дітей віком до 17 років у Харківській області зросла з 5 до 11,8%.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.