Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Двоє колаборантів з Харківської області допомагали російській армії

Скрин: Видео
Пропагандистам висунули підозри.

Колаборанти виправдовували російську агресію.

У Харківській області знайшли ще двох колаборантів, які виправдовували розв'язану Росією війну. Про це 17 травня повідомили в Управлінні Служби безпеки України у Харківській області.

За даними СБУ, один із зловмисників був адміністратором інтернет-спільноти. На своїх сторінках у соцмережах він поширював пропагандистські матеріали, спрямовані на підтримку та схвалення збройної агресії Росії проти України, передавав інформацію про дислокацію особового складу та техніки Збройних сил України, їх координати та кількість особового складу, а також поширював бот у Telegram, на який агітував передавати координати військ ЗСУ на користь Росії. Він визнав свою провину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'янин працював проросійським агітатором

"Я був адміністратором однієї з інтернет-спільнот, яка підтримувала агресію Росії проти України, в чому дуже сильно каюсь. Також передав координати української армії російській стороні і теж у цьому каюсь. І у підтримці нашої країни ми повинні бути всі єдині, перемога буде за нами. Слава Україні!", — сказав пропагандист.

Інший колаборант на своїх сторінках у соцмережах публічно розповсюджував фото та відеоматеріали, де містилися виправдання, визнання правомірної збройної агресії Росії проти України, заперечення тимчасової окупації Росією частини України.

Наразі одному пропагандисту висунули підозру за ч. 3 ст. 436-2, другому — за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдання, визнання правомірності, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.