Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Двох захисників проводять в останню путь на Харківщині

Україну захищали жителі Лозівщини.

Ігорю Рибаку було 35 років, Василю Колубатко — 52 роки.

У середу 7 червня у Лозівській громаді попрощалися з двома захисниками — Ігорем Рибаком та Василем Колубатком. За інформацією Лозівської міської ради, Ігор Рибак служив навідником-оператором 92-ї бригади. Він загинув 3 червня неподалік села Берестове у Куп'янському районі.

"У складі свого підрозділу виявив виняткову стійкість та мужність, був завжди вірним українському народу та Батьківщині. У червні оборонцю мало б виповнитися 36 років", — розповіли у Лозівській міськраді.

Прощання з Ігорем Рибаком відбудеться 7 червня о 13:00. Поховають захисника на кладовищі у селищі Панютине. 

р
Ігор Рибак. Фото: Лозівська міськрада

Василь Колубатко, загинув 2 червня неподалік села Григорівка у Бахмутському районі (Донеччина). Він потрапив під артилерійський обстріл російських окупантів.

Як розповіли у Лозівській міській раді, Василь Колубатко народився у родині пожежників у Лозовій, у 1988 році закінчив місцеву школу, потім — курси водіїв при Панютинському техучилищі. Служив в Азії, працював у пожежній частині. Під час повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України добровольцем, був радіотелефоністом відділення управління мінометної батареї військової частини А7290. Василю Колубатку було 52 роки. У нього залишилися дві доньки.

"Мав надзвичайно вольовий характер. Після школи пройшов курси водіїв при Панютинському технічному училищі 56. Далі була служба в армії 1989 -1991 у прикордонних військах десь аж у Центральній Азії. Після служби повернувся додому у рідну Лозову. Працював у пожежній частині 33 Лозівського ковальсько-механічного заводу, у ковальському цеху, а далі дизелістом на пожежному потязі. З перших днів війни пішов добровольцем у ТРО міста Лозова, потім на передову", — повідомили у Лозівській міськраді.

Попрощаються з Василем Колубатком також 7 червня. Його поховають у Лозовій.

в
Василь Колубатко. Фото: Лозівська міськрада

Як писав KHARKIV Today, 29 травня у Дергачівській громаді Харківського району проводили в останню путь захисника Сергія Балаклицького. Кілька місяців він вважався зниклим безвісти. Наразі встановлено, що захисник загинув у Бахмутському районі на Донеччині.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.