Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дві сокири принесли у день святого Миколая автомобілісту з Харкова

Фото: Авто Харьков City/Facebook.
Сокири хтось вставив у автомобіль Audi.

Сюрприз чекав на автовласника, який припаркував свою машину біля будинку на Московському проспекті.

У неділю, 19 грудня, у день святого Миколая харків'яни виявили незвичайну картину. Хтось приніс і встромив у автомобіль дві сокири. Одну у лобове скло, другу у капот. Обидві — з боку водія. Фотографію автомобіля очевидці виставили у соціальних мережах.

"Ранок у Харкові! Власник Audi отримав на святого Миколая дві сокири у подарунок. Пр. Московський, 144", — йдеться у повідомленні у групі "Авто Харків City" у Facebook.

У коментарях користувачі соцмереж дивувалися, припускали, що це може бути "щось особисте", або що водій припаркував автомобіль на проході і таким чином йому вирішили пояснити, що так не потрібно робити. Також висловлювалася думка, що це можуть бути не справжні сокири, а наклейки-приколи.

Топор машина
Фото: Авто Харків City/Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові затримали шантажистів поліцейського, які розрубали йому машину

"Мабуть довго випрошував у когось такі підарунки. Просто так не засадили б сокиру... в епіцентрі 300+ грн, не дешеве задоволення...", — коментує один із підписників сторінки.

Кому належить автомобіль і чи постраждалий звертався до поліції — наразі невідомо. Також залишається загадкою і мотив такого подарунку на святого Миколая.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.