Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Два селища в Харківській області відключають від газу

Селище Залізничне вже відключили від газу, в Циркунах припинять подачу газу завтра.

Газівники ремонтують газопроводи.

18 травня подачу газу зупинили в селищі Жовтневе (Чугуївський район), 19 травня без газу залишаться жителі села Циркуни (Харківський район). Про це повідомили в акціонерному товаристві "Харківгаз".

У Залізничному співробітники "Харківгазу" ремонтують засувку на газопроводі високого тиску. Подачу газу зупинили для жителів будинків по вулицях Перемоги, Мічуріна, Леонова, Польовий і Привокзальній (частково). Відновити подачу газу планують 24 травня.

У Циркунах завтра ремонтуватимуть газопровід низького тиску. В цей час без газу залишаться жителі будинків по адресами: вулиця 1 Травня, провулок 1 Травня, вулиця Зелена, провулок Зелений, вулиці Кооперативна, 23 Серпня, Громадянська, 50 років Перемоги, Лесі Українки, Незалежності, Польова, Православна, Присадибна, Соборна (від будинку №1 до сільради), провулок Соборний, вулиці Сонячна, Софіївська, Степова, Будівельна, Урожайна і Якубовська. Відновлять подачу газу 20 травня 14:00.

У "Харківгазі" нагадали, що для відновлення постачання газу споживачам потрібно допустити співробітників газової компанії до газових мереж і приладів.

Як писав KHARKIV Today, в селі Домаха (Лозівський район) 12 травня почали ремонтувати газопровід. Жителі залишаються без газу до 31 травня. Крім того, з 17 травня газ відключили в декількох населених пунктах Харківської, Богодухівського і Чугуївського району.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.