Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 травня, 2021 - 11:56

У місті та чотирьох селах Харківської області відключають газ

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
газ. Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Без газу залишаться жителі Куп'янська, селища Андріївка і двох сіл в Лозівському і Харківському районах.

Упродовж тижня газовики будуть проводити ремонтні та регламентні роботи на газорозподільних мережах.

У цей час газопостачання припинять в частині будинків міста Куп'янськ, села Ватутіне (Харківський район), селища Андріївка (Чугуївський район), сіл Домаха (Лозівський район) та Одринка (Харківський район). Відновлять подачу газу  наступного дня після відключення, крім Домахи, де жителі залишаться без газу до кінця травня. Про це повідомили в акціонерному товаристві "Харківгаз".

У Куп'янську ремонтуватимуть газопровід низького тиску на площі Стадіонній з 9:00 12 травня. Газ відключать в будинках на площі Стадіонній, 19, 20, 21 і вулиці Сидоренка. Завершення ремонтних робіт і відновлення постачання газу заплановано на 13 травня.

У селі Ватутіне аварійно-ремонтні роботи стартували 11 травня і завершаться 12 травня. У цей час газ відключили в будинках на вулицях Армійська, 1 Травня, Станційна і Жарікова. Ремонт в селі Одринка розпочнеться 13 травня і завершиться 14 травня.

У селищі Андріївка регламентні роботи з підготовки до наступного опалювального сезону почалися 11 травня і завершаться 14 травня. У цей час без газу залишаються мешканці будинків на вулиці Банна, провулку Банному, вулиці Центральній та провулку Центральному, вулицях Докучаєва і Павлова.

Монтаж і заміна газопроводів в селі Домаха запланований на 12 травня, завершення — 31 травня.

"У зв'язку з проведенням робіт з технічного обстеження та обслуговування газопроводів середнього та низького тиску, що регулює устаткування і технічне обслуговування газового обладнання буде тимчасово припинене газопостачання споживачів, які живуть в селі Домаха Домашанського старостинського округу, — пояснили в  Харківгаз ". — Відновлення газопостачання заплановано на 31 травня 2021 року".

У "Харківгазі" нагадали, що для відновлення постачання газу споживачам потрібно допустити співробітників газової компанії до газових мереж і приладів.

Як писав KHARKIV Today, в компанії "Харківгаз Збут" представили річний тариф на газ. Жителі Харківської області платять з 1 травня 7,99 гривні за кубометр газу, у тариф їх перевели автоматично. У "Нафтогазі" річна ціна на газ становить 7,96 гривні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.