Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дружина звільненого заступника мера Харкова розповіла про купівлю будинку, землі та машиномісця

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Семен Сирота подав декларацію перед звільненням.

Будинок та земля коштують 1,2 мільйона гривень, інформацію про вартість машиномісць у Харкові у декларації не вказано. Вся нерухомість належить дружині директора департаменту.

Цього року дружина колишнього заступника харківського міського голови — директора департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради Семена Сироти купила будинок та земельну ділянку у Вовчанському районі Харківської області, а також два машиномісця у Харкові. Це стало відомо із декларації перед звільненням, яку Сирота опублікував у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Згідно з декларацією, будинок та землю у селі Бугаївка Вовчанського району Ганна Сирота придбала 29 січня 2021 року. Площа будинку складає 160,9 квадратних метра, вартість — 1 127 600 гривень. Земля обійшлася у 140 950 гривень, площа — 2500 квадратних метрів. Окрім цієї нерухомості, дружина Сироти має ще дві квартири у Харкові. З рухомого майна — два автомобілі Porshe Sayenne 2012 року випуску та Mercedes-Benz GL350 2013 року випуску.

Машиномісця площею 15,1 квадратних метра Сирота купила 7 травня 2021 року. Вартість у декларації не вказана. Семен Сирота має право користування нерухомістю своєї дружини.

Декларація охоплює період із 1 січня до 6 жовтня. За цей час зарплата Сироти у департаменті житлово-комунального господарства Харківської міської ради становила 746 496 гривень. Також у доходах зазначено 186 048 гривень компенсації за попередні періоди роботи у комунальному підприємстві "Харківське ремонтно-будівельне підприємство", 82 160 гривень пенсії та 60 850 гривень відсотків у банку. Дохід подружжя від підприємництва становив 993 560 гривень.

Готівкою задекларовано 67 000 гривень та 57 000 доларів, на банківських рахунках — 302 євро. Також вказано індивідуальний сейф із 30 000 доларів.

Як писав KHARKIV Today, 9 грудня 2020 року на першій сесії Харківської міської ради нового скликання об'єднали два департаменти (комунального та житлового господарства) і створили новий — департамент житлово-комунального господарства. Його очолив Семен Сирота, якого нібито запропонував сам Геннадій Кернес електронною поштою. Проте 6 жовтня секретар міськради Ігор Терехов звільнив Семена Сироту, причиною стала заява про звільнення за власним бажанням.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.