Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дощі уповільнюють заготівлю соняшника та кукурудзи

Фото: Агротрейд
Активна фаза збирання соняшника та кукурудзи ще не розпочалася.

Елеватори продовжують отримувати пшеницю на зберігання. 

Про виконання плану заготівлі зерна та олійних культур і проведену модернізацію розповіли у групі "Агротрейд".
Елеватори компанії майже виконали план заготівлі ранніх зернових, а прийом соняшника та кукурудзи затримується через дощі. Про це повідомили в пресслужбі компанії. Елеватори групи "Агротрейд" прийняли 230 тисяч тонн зерна.  

"Якщо говорити про зерно, яке надходило на наші елеватори цього року, продовольча пшениця переважала над фуражною. Водночас активна фаза збирання соняшника та кукурудзи ще не розпочалася — терміни зміщено майже на два тижні", — розповів директор промислово-технічного департаменту компанії Костянтин Ворона. 

За його словами, план заготівлі ранніх зернових наразі виконано на 97%. Однак елеватори продовжують отримувати пшеницю на зберігання, тож фахівець впевнений, що планові 210 тисяч тонн компанія навіть перевиконає. План з олійних зернових виконаний наразі на 16%. 

Також цього року компанія серйозно інвестувала в модернізацію. На елеваторі "Доч-Хліб", що входить до складу групи "Агротрейд", встановили новий підйомник виробництва "Елеваторпромсервіс".

Фото: Агротрейд
Фото: Агротрейд

"Раніше у нас був авторозвантажувач, розрахований на вантажівки загальною вагою не більше 30 тонн, а новий тепер дозволяє піднімати авто будь-якого типу розвантаження до 80 тонн", — повідомив Костянтин Ворона.

Крім того, на елеваторі зробили реконструкцію точок розв'язок транспорту і збільшили приймальний бункер під підйомником. Загалом це коштувало компанії 7 мільйонів 120 тисяч гривень. 

До структури групи "Агротрейд" входять дев'ять елеваторів у Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Усі вони мають залізничні гілки та автомобілерозвантажувачі. Загальна потужність одночасного зберігання зерна становить 570 тисяч тонн. Зернозберігаючі потужності компанії складаються з металевих і бетонних силосів, складів підлогового зберігання, поліетиленових рукавів. Окрім зберігання, на елеваторах групи "Агротрейд" пропонують послуги очищення та сушки зерна в потоці, що значно зменшує його травматизм.

Фото: Агротрейд
Фото: Агротрейд

Група "Агротрейд" — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Компанія обробляє 70,5 тисяч гектарів землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. У власності групи "Агротрейд" є мережа елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тисяч тонн, компанія посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Під власною торговою маркою Agroseeds група "Агротрейд" виробляє високоякісне репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшника і сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовується на заводі потужністю 20 тисяч тонн на рік на базі елітного насіннєвого господарства в Харківській області, обладнаному високотехнологічним обладнанням компанії Cimbria.

У 2016 році в холдингу засновано органічне землеробство, відповідність якого європейським стандартам підтверджено сертифікатом "Органік стандарт".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.