Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дорожники ремонтують дві частини траси до Вовчанська

Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області
Аварійний ямковий ремонт триватиме близько двох тижнів.

На дорозі, що веде до деокупованого Вовчанська, розпочали ямковий ремонт.

Роботи проводять на трасі від Харкова до Вовчанська. Дорожники пройдуть ділянки частинами, до зруйнованої дамби та після дамби. Ремонт роблять пневмоструменевим методом — коли за допомогою спеціального дорожнього механізму та стисненого повітря видувають пил та чужорідні тіла з ям і одразу заповнюють їх сумішшю щебеню й бітумної емульсії.

"Це надважлива дорога, через яку проходять гуманітарні, логістичні та військові коридори", — зазначили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщині заборонили в'їзд на дамбу, зруйновану під час війни

У понеділок 29 травня дорожники також герметизували шви та тріщини асфальтобетонного покриття й оновлювали горизонтальну дорожню розмітку. Усього до ремонтних робіт залучені 19 бригад підрядних організацій. Як повідомили KHARKIV Today у Службі відновлення, ямковий ремонт планують завершити приблизно за два тижні, однак усе залежатиме від погодних умов., 

Нагадаємо, цією дорогою користуються жителі Старого Салтова і прилеглих сіл. Тим, кому треба далі, можуть перейти дамбу через тимчасовий міст у Салтові, а на іншому березі скористатися послугами водіїв. Якщо треба дістатися на той берез водосховища транспортом, то доводиться користатися об'їзною дорогою, через Мартове.

Як писав KHARKIV Today, у березні на трасі Мартове — Хотімля — Старий Салтів розпочалися ремонтні роботи. У травні дорожники прокладають нове покриття — роблять шари основи, вирівнюють покриття з крупнозернистої асфальтної суміші та влаштовують верхній шар покриття. Завершити ремонт на цій частині дороги планують до осені. Дорога Мартове — Хотімля — Старий Салтів є єдиним автошляхом до деокупованого Вовчанська.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.