Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Дорогу життя" на Харківщині обіцяють відремонтувати до осені

Фото: ХОВА
Ремонт проводять на трасі Мартове — Хотімля — Старий Салтів.

Фірма-підрядник повністю перекладе покриття на 21,2 кілометра дороги, що дозволить скоротити час на шлях до Вовчанська та спростить логістичні маршрути.

У березні 2023 року на трасі Мартове — Хотімля — Старий Салтів розпочалися ремонтні роботи. Зараз дорожники прокладають нове покриття — роблять шари основи, вирівнюють покриття з крупнозернистої асфальтної суміші та влаштовують верхній шар покриття. Завершити ремонт на цій частині дороги планують до осені. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Дорогу життя" ремонтують на Харківщині

"Ця технологія дає 10 років гарантії на експлуатацію. Після завершення усіх необхідних робіт проведемо комплекс із забезпечення дорожнього руху — нанесення розмітки та встановлення знаків. Якщо дозволятиме безпекова ситуація та погодні умови, роботи завершимо на початку вересня", — сказав директор державного підприємства "Дороги Харківщини" Ігор Турченко.

Дорога сполученням Мартове — Хотімля — Старий Салтів сильно постраждала через війну. Це єдиний шлях до деокупованого Вовчанська. Адже відновлення мосту у Старому Салтові буде можливим тільки після завершення бойових дій.

"Внаслідок активних бойових дій ця дорога була практично зруйнована. Аби дістатися до Вовчанська цим шляхом, ми витрачали до трьох годин. Ремонт втричі скоротить час на дорогу. До того ж це дасть змогу швидко евакуйовувати цивільне населення, поранених громадян і доправляти гуманітарну допомогу", — зазначив голова ХОВА Олег Синєгубов.

д
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, на початку травня у Харківській області частково відновили міст, який сполучає Великобурлуцьку та Печенізьку громади з обласним центром. Міст пролягає через річку Тетлега. Через бойові дії 26 лютого минулого року він був зруйнований.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.