Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Допоможіть знайти вандалів із вулиці Сумської

Фото: Никита Лысенко/KHARKIV Today
Сума винагороди невпинно зростає.

Меморіальну дошку Юрію Шевельову відмили, свастику замалювали. Пошук причетних до спотворення дошки продовжується.

Харків'ян просять повідомляти будь-яку інформацію про те, що сталося. Інформація про це опублікована на сторінці "Мова. Харків" у Facebook.

Вранці 27 січня із соцмереж стало відомо, що невідомі закидали яйцями дошку на фасаді будинку на вулиці Сумській, 17 і намалювали під нею свастику. Того ж дня дошку відмили, а свастику замалювали.

"Ймовірно, ці дії були організовані спецслужбами РФ, заради інформаційної провокації. Тому Ігорем Черняком, який є депутатом міської ради, було написано звернення на голову Управління Служби безпеки України у Харківській області. Вже є реакція Національної поліції. Сподіваємося, що зловмисників буде знайдено" , — розповіли у "Мова. Харків".

Харків'ян закликають за наявності будь-якої інформації про подію, звертатися до поліції. Також просять власників найближчих закладів та власників авто надати відео з камер спостереження/реєстраторів. Це допоможе знайти вандалів та встановити, на кого вони працюють.

За суттєву інформацію, яка допоможе встановити особи злочинців, "Мова. Харків" оголосила нагороду. Її сума постійно зростає і наразі становить 4500 гривень.

Тих, хто хоче збільшити суму нагороди, просять надсилати гроші на картку 5169360010569261 (Володимир Скорик, Приватбанк).

Нагадаємо, 22 січня у Харкові відкрили меморіальну дошку Юрію Шевельову. Її виготовили з антивандального матеріалу і планували встановити біля дошки камери відеоспостереження. Через п'ять днів дошку закидали яйцями, під нею намалювали перекреслену свастику.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.