Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 квітня, 2021 - 16:57

Дочка Кушнарьова подала документи для участі у виборах ректора ХНУ ім. Каразіна

Фото: Татьяна Кагановская / Facebook
Поки що відомі троє кандидатів на посаду ректора.

Тетяна Кагановська оголосила про старт зустрічей зі співробітниками університету, трудовими колективами та студентами, які передбачає процедура.

Декан юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та донька Євгенія Кушнарьова Тетяна Кагановська подала до Міністерства освіти і науки документи для участі в конкурсі на посаду ректора ХНУ ім. Каразіна. Про це Кагановська повідомила на своїй сторінці Facebook.

"Як претендент на посаду ректора університету починаю зустрічі зі співробітниками університету, трудовими колективами та студентами. Спасибі колегам з різних факультетів та інститутів Каразінського університету за рекомендації і добрі слова. Вдячна всьому колективу юридичного факультету, колегам і студентам — ви додаєте сил і віри в правильність зробленого вибору", — написала Кагановська.

Відзначимо, першим претендентом на посаду ректора ХНУ ім. Каразіна став Ігор Гірка, його кандидатуру висунули ще 17 березня. Професор, доктор фізико-математичних наук Сергій Шульга заявив про намір брати участь у виборах ректора 22 квітня, коли опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію кандидата на посаду ректора ХНУ ім. Каразіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ХНУ ім. Каразіна створили виборчу комісію для виборів ректора

Однак про те, що Кагановська і Шульга братимуть участь у виборах ректора ХНУ ім. Каразіна, було відомо раніше. Водночас, Кагановська була здивована тим, що її прізвище називали в "шорт-листі" можливих кандидатів на вибори ректора. На початку квітня юридичний факультет підтримав висунення кандидатури Кагановської.

Як писав KHARKIV Today, після 22 років на посаді ректора Віль Бакіров написав заяву про звільнення з посади ректора ХНУ ім. Каразіна і вирішив не йти на вибори. Свій вчинок пояснює тим, що йому стало важко поєднувати адміністративні та професорські функції. Водночас, Бакіров продовжує виконувати обов'язки ректора, поки не оберуть нового.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.