Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До селища на Харківщині, яке обстріляли ракетами, повернули світло

Фото: АТ "Харківобленерго"
Електроенергія знову є в будинках 2000 споживачів.

Ремонтно-відновлювальні роботи проводили в зоні постійних інтенсивних обстрілів.

У Чугуївському районі енергетики відновили працездатність підстанції "Есхар" та повернули світло 2000 споживачів. Про це 8 серпня повідомили в АТ "Харківобленерго". 

"Під час обстрілу з боку російського агресора підстанції "Есхар" було розбите енергетичне обладнання та загорілося трансформаторне мастило. Знеструмлений енергооб'єкт залишив без світла частину селища Есхар. Виникла загроза затоплення шахти каналізаційно-насосної станції, що могло призвести до тяжких екологічних наслідків", — розповіли енергетики.

Фахівці відновили пошкоджене устаткування. Вони по крихтах зібрали розтрощене обладнання та повернули йому працездатність. Водночас за резервною схемою заживили насоси водовідведення.

"Усі ремонтно-відновлювальні роботи проводилися в зоні постійних інтенсивних обстрілів, однак жоден працівник обленерго не відмовився від виконання своїх службових обов'язків", — розповіли на підприємстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залякування перед зимою. Російська армія завдала удару по харківській ТЕЦ

Нагадаємо, біля 06:00 28 липня російська армія нанесла кілька ударів по Чугуєву та Чугуївському району. Були пошкоджені багатоповерхівки та приватні будинки, а також теплоелектроцентраль.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.