Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До прикордонного села на Харківщині запустять додатковий потяг

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Електричка почне курсувати за чотири дні.

Потяг зупинятиметься на станціях "Південний пост", "Північний пост", "Пiдгородня", "Лозовенька", "Моторна", "Дергачі", "Нові Дергачі", "Безруківка", "Слатине", "Прудянка", "Цупівка".

Із неділі 22 січня почне курсувати додатковий приміський потяг сполучення Харків — Нова Козача — Харків. Його вводять для покращення обслуговування пасажирів. Про це повідомила KHARKIV Today прессекретарка регіональної філії компанії "Укрзалізниця" Ірина Гаманенко. 

Відправлятиметься потяг №6108/6109 зі станції Харків-Пасажирський о 13:00, прибуватиме у Нову Козачу о 14:23. Із Нової Козачої потяг вирушатиме о 14:38, на станцію Харків-Пасажирський прибуватиме о 15:55.

Нагадаємо, потяги повернулися до Нової Козачої (Дергачівська громада Харківського району) наприкінці грудня 2022 року.

Знайти розклад руху приміських потягів "Південної залізниці" можна за посиланням тут, а також на  інформаційних дошках, розміщених на вокзалах та станціях.

Як писав KHARKIV Today, 12 грудня почали курсувати електропотяги сполученням Харків — Дергачі. Потяги зупиняються на станціях "Харків-Північ", "Південний пост", "Північний пост", "Підгородня", "Лозовенька" і "Моторна". 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.