Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До осені у кожному районі Харкова обіцяють по чотири зони відпочинку

Фото: Харьковский горсовет
Всього з'явиться 36 зон відпочинку.

У зонах відпочинку розмістять лавки, ігрові комплекси і спортивні майданчики.

До осені у всіх дев'яти районах Харкова побудують 36 зон відпочинку — по чотири у кожному районі. Про це повідомили у Харківській міській раді.

Зараз будується зона відпочинку на вулиці Гвардійців Широнінців, 125. Її обіцяють відкрити 1 червня. У цій зоні відпочинку встановлять лавки і ігрові комплекси для дітей різного віку, спортивний майданчик з тренажерами і легкоатлетичним обладнанням. Тут буде майданчик для стрітболу та гірка для скелелазіння.

Також зони відпочинку відкриють на вулицях: Молочна, Сергія Грицевця, Велика Панасівська, Лагерна, Ахсарова. На вулиці Героїв Праці, 60 побудують урбан-парк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'яни просять облаштувати зону відпочинку на озері, де мився козак Харько

Як писав KHARKIV Today, у парку Машинобудівників у Харкові з'явиться льодова арена. Рішення про виділення ділянки під її будівництво прийняли у лютому 2021 року на сесії Харківської міськради.

Льодова арена з двома полями (головне і тренувальне) буде вміщувати 1500 глядачів. На ній зможуть тренуватися команди з хокею, фігурного катання, шорт-треку, баскетболу та керлінгу. При переобладнанні льодову арену будуть використовувати для концертів і вистав.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.