Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харкова привезли десятки альпак (фото)

Фото: Фельдман экопарк 
Тварин поселили у "Долині альпака".

З шерсті альпак хочуть робити сувеніри.

Днями до Харкова прибула велика група південноамериканських безгорбих верблюдів — майже чотири десятки альпак. Після невеликого карантину їх поселили у локації, названій на честь цих тварин. Тепер у "Долині альпака" найчисленніше поголів'я в Україні. Про це повідомили у Фельдман Екопарку.

"Альпака, що приїхали до нас, родом з Перу. В основному це самки — тварини репродуктивні, з хорошим генотипом. Ми плануємо поєднати їх з нашими сімома самцями і розраховуємо на поповнення стада. Крім естетичного задоволення від спілкування з альпака, ці одомашнені мешканці Анд є надзвичайно корисними. Ми хочемо створити невелику екомануфактуру з виробництва теплих сувенірів", — розповіли в "Долині альпака".

Фото: Фельдман экопарк
Фото: Фельдман Екопарк 

Вовна у альпак дуже м'яка і водночас дуже міцна і легка, майже водонепроникна, з чудовим теплоізолюючим ефектом. У ній немає ланоліну (жиру, що виробляється шкірними залозами овець), тому речі з альпаки абсолютно гіпоалергенні. А ще вони не колються. Шерсть альпак різна за кольором — від синювато-чорного до білого, з множинними відтінками між ними.

Фото: Фельдман экопарк
Фото: Фельдман Екопарк

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові слону влаштували смачний квест

Фото: Фельдман экопарк
Фото: Фельдман Екопарк 

Нагадаємо, "Долина альпака" — локація Соціально-гуманітарного мультикомплексу екопарку для пізнавального сімейного дозвілля. Вона з'явилася восени 2020 року та розташована на захід від Білгородського шосе (напроти в'їзду до традиційного місця проведення осінньої виставки собак). Там дорослі та діти можуть ближче познайомитися не лише з ламами та альпаками, а й іншими тваринами, що славляться своєю шерстю — вівцями святого Якова та валлійськими чорношиїми козами. З літа цього року в експозиції "Долини альпака" мешкають страуси.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.