Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До харківських поліцейських приїдуть нові патрульні автомобілі

Фото: Нацполиция
Техніку вартістю 3,4 мільйона євро Нацполіції передав Європейський Союз.

18 патрульних автомобілів відправляться до дев'яти областей, зокрема Харківську.

10 вересня на Софійській площі у Києві Національній поліції передали техніку загальною вартістю 3,4 мільйона євро. Передане від Європейського Союзу обладнання дозволить поліцейським ефективно виконувати свої обов'язки по створенню безпечного середовища у містах, громадах і на вулицях країни. Про це повідомили у Нацполіції.

18 патрульних автомобілів, 40 автомобілів для підрозділів забезпечення громадської безпеки та порядку, дев'ять дефібриляторів, сучасні сервери та системи зберігання даних, а також костюм вибухотехніка і супутнє обладнання Нацполіція отримала за програмою "ПРАВО-Поліція".

Фото: Нацполиция
Фото: Нацполіція

"За кожним автомобілем, обладунками я бачу врятовані життя і підвищений рівень безпеки українців. Це конкретний предметний внесок ЄС у безпеку України. Євросоюз надає моделі побудови правопорядку в сучасній Україні, і ті моделі, які працюють, ми будемо використовувати. Це Скандинавська модель побудови правопорядку на громадських заходах, це підхід community policing, адже основний показник — рівень довіри людей до поліції", — розповів міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Патрульні автомобілі будуть використовувати у дев'яти областях України, зокрема Кіровоградській, Львівської, Харківській, Одеській, Київській, Вінницькій, Чернівецькій, Полтавській та Хмельницькій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові запрацювали шість камер фіксації порушень ПДР

Нагадаємо, наприкінці серпня у Харкові зіткнулись автомобілі швидкої і патрульних.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.