Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До деокупованого села на півночі Харківщині розшукують рятувальників

Ілюстративне фото: KHARKIV Today
Потрібен керівний склад, командири відділення, водії та пожежники-рятувальники.

Пожежникам пропонують від 10 000 гривень зарплати. 

До 33 державного пожежно-рятувального поста 4 державного пожежно-рятувального загону у селі Липці (Харківський район) на постійну роботу потрібні: керівний склад, командири відділення, водії та пожежники-рятувальники. Режим роботи — доба-троє. Про це повідомили у Харківському районному управлінні головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Харківській області. 

Вимоги до кандидатів:

  • Для керівного складу: вища освіта за освітнім ступенем магістра, відповідна фізична підготовка і стан здоров’я для виконання завдань за призначенням, відсутність судимості, стаж роботи за фахом у сфері цивільного захисту — не менше пʼяти років (рекомендовано служба в армії).
  • Для командира відділення: повна загальна середня освіта, відповідна фізична підготовка і стан здоров’я для виконання завдань за призначенням, відсутність судимості, стаж роботи за фахом — не менше двох років (рекомендовано вік не більше 27 років та служба в армії).
  • Для пожежника-рятувальника: повна загальна середня освіта, відповідна фізична підготовка і стан здоров’я для виконання завдань за призначенням, відсутність судимості (рекомендовано вік не більше 27 років та служба в армії).
  • Для водіїв: повна загальна середня освіта, відсутність судимості, водійські права категорії В, С, відповідна фізична підготовка і стан здоров’я для виконання завдань за призначенням, безперервний водійський стаж категорії С — не менше трьох років (рекомендовано вік не більше 30 років та служба в армії).

Заробітна плата для пожежників стартує від 10 000 гривень. За довідками просять звертатися за адресою: Харків, вулиця Полтавський шлях, 50. Телефони: 712-00-83; 066-033-61-52; 095-469-13-81.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятувальник привіз до столиці кота Ізюма з Харківщини

Нагадаємо, до війни в Липцях проживало більше 4500 людей, а у всій громаді — більше 13 000. Зараз у селах лишилося не більше 2500 мешканців.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.