Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До частини деокупованого міста на сході Харківщини повернули світло

Електроенергія, в тому числі, знову є у лікарні та трьох школах.

Житловий фонд Купʼянська збираються максимально підготувати до морозів. 

У звільненому Куп'янську частково відновили електропостачання 11 жовтня. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

"Завдяки кропіткій та самовідданій роботі енергетиків також повернули живлення споживачам прилеглих до Куп'янська сіл: Гусинка, Моначинівка, Просянка та Вишнівка. Загалом з електрикою уже більше 4000 споживачів. Крім того, світло подали до Куп'янської міської лікарні та трьох шкіл", — розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У деокупованих районах Харківщини вводять комендантську годину

Синєгубов додав, що енергетики та рятувальники з моменту звільнення Куп'янська працюють в режимі нон-стоп. Уже йдуть роботи з підключення об'єктів водоканалу та відновлення газопостачання.

"Критична інфраструктура дуже сильно знищена, пошкоджена. Центр міста фактично знищений повністю. Зараз аналізуємо першочергові потреби і завдання для нас, щоби забезпечити функціонування критичної інфраструктури, щоби по максимуму підготувати житловий фонд до зими, до опалювального сезону. Буде важко, як і всюди. Однак, я думаю, що ми спільними зусиллями все зробимо найнеобхідніше, щоби людям прожити цю зиму", — пояснив голова Харківської ОВА.

Нагадаємо, до Купʼянська просять повернутися комунальників

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.