Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Комунальників просять повернутися до звільненого міста на Харківщині

Скрін: Вадим Крохмаль
Штат співробітників ЖКГ формують у Куп'янську.

Комунальників просять повернутися для відновлення Куп'янська.

У звільненому від російських окупантів місті Куп'янськ у Харківській області відновлюють штат співробітників комунальних служб. Однак наразі працівників не вистачає. Про це повідомив депутат Куп'янської міської ради Вадим Крохмаль.

"Триває процес відновлення штату комунальників. На теперішній час, в цих складних умовах, це болюче питання. Тому закликаю в першу чергу робітників куп'янських комунальних підприємств — хто має бажання, повернутися і працювати. Прохання зв'язатися зі мною у будь-який спосіб. Це важливо. Незалежно від місця вашого перебування зараз. Ми маємо відновити наше місто Куп'янськ після цинічного нападу окупанта", — написав Крохмаль у соцмережах.

У Куп'янську зараз формують військово-цивільну адміністрацію, розпочинається поетапне відновлення механізмів життєдіяльності.

За словами Вадима Крохмаля, на вирішення проблеми з електропостачанням чекають найближчим часом, однак процес відновлення світла затримується через замінування територій — окупанти замінували ледь не кожну електроопору. Відновлення водопостачання залежатиме від наявності електрики. Також у місті працюють над відновленням газопостачання.

Як писав KHARKIV Today, найближчими днями у деокупованих громадах Харківщини планували почати відновлювати світло. Але через масований ракетний обстріл України зранку 10 жовтня відновлення трохи відтермінується. Останніми днями Купʼянськ, Вовчанськ і прилеглі села постійно перебувають під обстрілами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.