Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Для мешканців Ізюму просять допомоги

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
У зруйнованому місті залишилося до 17 000 людей.

У Чугуєві збиратимуть гуманітарну допомогу для жителів зруйнованого міста на півдні Харківщини. 

Допомогти жителям Ізюму просить міський голова Чугуєва Галина Мінаєва. Усі зібрані речі та продукти доставлять централізовано. 

"Протягом усієї війни, що триває, наше місто та сільські населені пункти неодноразово отримували допомогу від інших громад України. Великі міста і маленькі містечка ділилися з нами найнеобхіднішим — ліками, продовольством і навіть обладнанням та технікою для комунальних підприємств. Ця підтримка не тільки давала нам можливість вирішувати нагальні проблеми, з якими стикається прифронтова громада, а й нагадувала про те, що ми не самі, за нас уся країна. Сьогодні така ж сама підтримка вкрай потрібна нашим сусідам — мешканцям міста Ізюм. Усі ви знаєте, які страждання випали на їхню долю. Ворог у прямому сенсі понівечив житловий фонд та міську інфраструктуру Ізюму. Сьогодні тамтешні мешканці позбавлені найнеобхіднішого: предметів домашнього побуту, зимового одягу, ліків та навіть харчів", — пояснила мер Чугуєва.

Міська влада Чугуївської громади започатковує ініціативу зі збору допомоги мешканцям Ізюму. Протягом наступного тижня можна приносити одяг, предмети домашнього вжитку та продукти харчування до територіального центру (вулиця Старонікольська, 20). Усе, що буде зібрано, Мінаєва пообіцяла оперативно доправити до Ізюму та повідомити про це.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківʼян просять допомогти захисникам бляшанками

Нагадаємо, в Ізюмі залишаються до 17 000 людей, близько 1500 з них — діти. Через значне руйнування житлових будинків у місті та настання холодної пори року, невдовзі з Ізюму обіцяють провести безкоштовну евакуацію всіх охочих. Розселяти людей збираються у Харківській, Полтавській та інших областях України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.