Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

09 березня, 2021 - 07:30

Діти в місті Харківської області залишилися на "дистанційці"

Сьогодні в Лозовій вирішуватимуть, коли діти повернуться до офлайн-навчання.

Школярів перевели на "дистанційку", а для дітей дошкільного віку створили "чергові" групи через порив водопроводу.

9 березня учні шкіл Лозової залишаються на дистанційному навчанні. Рішення про подальшу форму навчання прийматимуть на засіданні штабу сьогодні. Про це повідомив заступник міського голови міста Ашот Керопов.

"Діти ще знаходяться на дистанційному. Буде рішення, як діти далі будуть ходити. Якщо заходи, які робилися з ремонту вопропроводу, будуть ефективні, тоді цілком можливо, що дистанційного навчання не буде і школярі навчатимуться в звичному режимі", —  сказав Керопов  "Суспільному".

Нагадаємо, школи в Лозовій відправили на дистанційне навчання 3 березня. Уроки в звичному режимі залишилися тільки в ліцеї № 8. У дитячих садках сформували "чергові" групи.

Аварія на водопроводі в Лозовій сталася ще в кінці лютого. Співробітники КП "Харківводоканал" тривалий час не могли знайти місце пориву, потім з'ясували, що порив знаходиться під залізничними коліями. Його не можна було розкопати, тому довелося санувати аварійну ділянку. Води в будинках жителів Лозової не було майже тиждень, її підвозили бочками за розкладом. Щоб повністю відремонтувати водопровід в Лозовій, потрібно мінімум 700 мільйонів гривень. Чиновники Харківської облдержадміністрації чекають закінчення робіт з проєктування, після чого проситимуть фінансової допомоги в Києві.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.