Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ділянку адвоката Кернеса у Лісопарку перевірять

Иллюстративное фото: соцсети
У Юлії Плетньової є земля неподалік Білгородського шосе.

За даними ХАЦ, земля опинилася у власності за "кооперативною схемою".

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю міського департаменту з інспекційної роботи оголосила про проведення чергових перевірок щодо самобудів на території Лісопарку. Перевірять кілька ділянок на землі поряд із Білгородським шосе. Серед власників ділянок, що перевіряються, — адвокат Юлія Плетньова. Про це стало відомо із повідомлення на сайті Харківської міськради від 21 січня, повідомили у Харківському антикорупційному центрі.

Скрин: ХАЦ
Скрін: ХАЦ

"Йдеться про проведення позапланових перевірок щодо виявлення самовільного будівництва на території п'яти земельних ділянок у Лісопарку. Це земля, яка опинилася у приватній власності за кооперативною схемою, а потім ділянку роздробили і продали", — розповіли у ХАЦ.

Скрин: ХАЦ
Скрін: ХАЦ

За даними ХАЦ, серед ділянок, які перевірять, є ділянка адвоката, дочки депутата міськради від партії Шарія Юлії Плетньової, яка виступає однією із захисниць у суді саме у справі незаконної роздачі земель за "кооперативною схемою". Також під перевірку потрапили ділянки, які належать Владиславу Риженкову, Ліні Литвиновій, Юрію Огнєву та Вірі Штепі. В останньої однакове прізвище, ім'я та по батькові з матір'ю працівника податкової Павла Штепи.

"Ця земля знаходиться поряд з ділянкою з кадастровим номером 6310136300:16:013:0133 площею 19 га. Ця ділянка належить обслуговуючому кооперативу "Житлово-будівельному кооперативу "Фортеця" з оточення депутата міськради Ігоря Аріха. ХАЦ писав, що минулого тижня інспектори заявили про перевірку ділянки "Фортеці" та ще кількох на предмет самозабудови. І зараз до списку додали їхніх сусідів. Слід зазначити, що на відміну від ділянок, які включили у перевірку минулого тижня, інформація про забудову ділянок Плетньової та Штепи є у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва”, — повідомили антикорупційники.

Нагадаємо, на лаві підсудних у справі про "кооперативну схему" залишаються ексмерХаркова Михайло Добкін, колишній головний архітектор Сергій Чечельницький, заступниця Кернеса Тетяна Овіннікова, колишній радник Кернеса Борис Баронін, Володимир Конюхов (має відношення до "ЖБ-1") та засновник житлового кооперативу Андрій Кітченко. Найближче засідання призначено у Дзержинському районному суді Харкова на 2 лютого.

У вересні 2021 року Юлію Плетньову оголосили переможцем аукціону з продажу приміщень технічного поверху в будинку на вулиці Полтавський шлях, 46 (пам'ятка архітектури).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.