Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Деяким жителям Харківської області профінансують ремонт пошкоджених під час війни будинків

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Фінансова допомога передбачена для 10 000 домогосподарств.

Перші понад 3000 домогосподарств отримають допомогу найближчим часом.

"Червоний Хрест" надасть деяким жителям Харківської області 25 000 гривень на ремонт домівок, які були пошкоджені внаслідок війни. Перші отримувачі допомоги визначені, гроші їм надішлють найближчим часом. Також таку допомогу планують надавати жителям звільнених населених пунктів Харківщини, зокрема Балаклії. Про це повідомив керівник субделегації Міжнародного комітету Червоного Хреста (Полтава, Харків, Суми) Максим Забалуєф.

"Наша програма виділяє гроші для людей, будинки яких постраждали. У нас уже є 3030 можливих отримувачів цієї допомоги в розмірі 25 000 гривень, щоб зробити легкий ремонт або купити паливо. Ми хочемо цю програму розповсюдити на території, де зараз надали доступ (Балаклія та інші міста, де б могли впровадити програму)", — сказав Забалуєф.

Таку допомогу надають лише, якщо будинок був не повністю пошкоджений і в ньому можливо жити при після невеликого ремонту. 

Списки інших отримувачів допомоги також визначені. Їх сформував "Червоний Хрест" разом із департаментом цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації. Усього допомогу зможуть надати 10 000 домогосподарствам. Можливо, список буде розширений.

"Наразі є така ситуація, що "Червоний Хрест" не є бездонною бочкою, у них також є брак коштів. На цю програму у них передбачена була деяка кількість таких фінансових кейсів. Якщо я правильно розумію, то наразі вона вже вичерпана. Але Максим пообіцяв працювати над тим, щоб якомога більше було спрямовано зазначеної фінансової допомоги саме на терени Харківського регіону", — сказав директор департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол.

Як писав KHARKIV Today, станом на 1 жовтня майже 6000 мешканців деокупованих територій Харківської області отримали разову грошову допомогу на загальну суму більш як 7 000 000 гривень. Готівку привозить "Укрпошта". 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.