Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Деякі тролейбуси ходитимуть за скороченим маршрутом

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Зміни внесли у два тролейбусних маршрути.

Комунальники ремонтують контактну мережу.

Від вечора вівторка і до 20:00 середи заборонений проїзд тролейбусів провулком Подільським, проспектом Гагаріна, вулицями Вернадського та Кузнечною — від проспекту Героїв Сталінграда до розворотного кола "Вулиця Університетська". Тролейбуси не ходитимуть ділянками до кінця робочого дня. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент інфраструктури.

У цей час тролейбуси ходять так:

Тролейбуси №3: 

  • розворотне коло "Вулиця 12 Квітня" — вулиця 12 Квітня (у зворотному напрямку: проспект Індустріальний — проспект Героїв Харкова) — проспект Олександрівський — проспект Героїв Сталінграда — Гагаріна — вулиця Аерофлотська — розворотне коло "Аеропорт".

Тролейбуси №6: 

  • розворотне коло "Залізнична станція "Основа" — вулиця Валдайська — вулиця Деповська — вулиця Південнопроектна — проспект Гагаріна — проспект Героїв Сталінграда — розворотне коло "Парк "Зустріч",

У рух тролейбусів №58 зміни не вносили.

Як писав KHARKIV Today, у Харкові заборонили проїзд вулицею Раєвською. Це — район перехрестя з вулицею Миколи Манойла (Салтівка). Транспорт не зможе курсувати вулицею до 6 грудня. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.