Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Десяткам тисяч харків'ян призупинили нарахування за газ

Перерахунок роблять тим, хто через війну не отримує газ.

Для перерахунку необхідно подати заяву.

У червні компанія "Харківгаз" зробила перерахунок коштів на суму 18,7 мільйона гривень жителям Харківської області, які вимушені були покинути свої домівки через окупацію та будинки яких були зруйновані. Послугою скористалися 71 080 споживачів, повідомили у "Харківгаз".

"Перерахунок (призупинення) нарахувань за розподіл газу АТ "Харківгаз" та АТ "Харківміськгаз", як оператори газорозподільних мереж, здійснюють у випадку пошкодження об’єктів газорозподільної інфраструктури, що позбавило споживачів можливості користуватися послугами розподілу газу", — пояснили в "Харківгазі".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий постачальник: як в Харкові та області платити за газ

Для того, щоб зробили перерахунок, необхідно подати відповідну заяву. Його проводять на підставі актів аварійних та технічних служб за період з моменту призупинення роботи газових мереж до відновлення можливості споживачів користуватись газом.

Як писав KHARKIV Today, "Харківгаз Збут" повернув клієнтам 445 300 гривень переплат та помилково сплачених у травні коштів за спожитий природний газ. Це побутові споживачі, які написали заяви. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.