Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Десять тонн російської зброї знайшли у Харківській області

Фото: ДБР
Окупанти сховали зброю та боєприпаси в лісосмузі.

Знайдену зброю передадуть Збройним силам України.

Співробітники Державного бюро розслідування знайшли на деокупованій території Харківщини російський схрон, який загарбники залишили під час втечі. У схованці знаходилася зброя та боєприпаси вагою понаад десять тонн. Також у лісосмузі виявлена протитанкова керована ракета та зенітна установка "ЗУ-23". Як з'ясували слідчі, зброя належала мотострілецькому полку 11-го армійського корпусу берегових військ Росії.

"Схрон обладнали у лісосмузі на території Великобурлуцького району. У схованці були протитанкові гранати, різноманітні міни, гранатомети, осколково-фугасні заряди, ящики з набоями різного калібру, касетні боєприпаси. Загальна вага знайденої зброї понад 10 тонн", — розповіли у Держбюро розслідувань.

Зброю, яку знайшли в лісосмузі, вилучили. Її передадуть одній із бригад Збройних сил України.

"Українські ж захисники кажуть, символічно, що зброя з якою окупанти прийшли на нашу землю, буде використана проти них самих", — зазначили у ДБР.

Як писав KHARKIV Today, в одній із лісосмуг Чугуївського району виявили замаскований схрон, в якому росіяни залишили 18 реактивних штурмових гранат. Схованку зробили військові 3-го батальйону 101-го полку Російської Федерації, коли відступали. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.