Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Держслужби змінюють графік роботи: розклад на травневі свята

Попереду — тривалі вихідні.

Останній місяць весни почнеться з чотирьох вихідних поспіль.

На суботу 1 і неділю 2 травня припадають свята — День праці та Великдень. Вихідні переносять на понеділок 3 і вівторок 4 травня. Потім буде три вихідних поспіль — субота 8 травня, неділя 9 травня і понеділок 10 травня. У зв'язку з цим графік роботи змінюють відділи реєстрації актів цивільного стану, департамент реєстрації, міграційна служба і сервісні центри Міністерства внутрішніх справ. Новий графік і у співробітників підприємства "Укрпошта".

Відділи державної реєстрації актів цивільного стану Харківської області в п'ятницю, 30 квітня, будуть працювати менше на годину. Вихідні дні: 1, 2, 4 травня і 10 травня. У понеділок,3 травня, і у вівторок, 11 травня, у відділах РАЦС надаватимуть послуги виключно з питань держреєстрації смерті.

У департаменті реєстрації Харківської міськради в п'ятницю, 30 квітня, працюють до 15:45, з 1 по 4 травня там вихідний. У п'ятницю, 7 травня, робочий день триватиме до 16:45, а 8, 9, 10 травня будуть вихідними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Великдень харківська підземка продовжує роботу

В апараті головного управління Міграційної служби в п'ятницю, 30 квітня, робочий день скорочений на годину, вихідними днями будуть: 1, 2, 3, 4 і 8, 9, 10 травня. У територіальних підрозділах вихідними днями будуть: 1, 2, 3, 4 і 9, 10, 11 травня, робочий день у суботу, 8 травня, скоротять на одну годину.

Головний сервісний центр і регіональні сервісні центри МВС у п'ятницю, 30 квітня, працюють до 15:45. З 1 по 4 травня там вихідні. У п'ятницю, 7 травня, вони працюють до 16:45, з 8 по 10 травня — вихідні. Територіальні сервісні центри МВС в п'ятницю, 30 квітня, будуть працювати до 17:00. Вихідні триватимуть з 1 по 4 травня. Цієї суботи, 8 травня, вони працюють до 15:45, з неділі 9 по вівторок 11 травня — вихідні.

Прикордонники працюють у звичному режимі. Потрапити до Харківської області з інших країн можна буде через пункт пропуску "Гоптівка" і аеропорт "Харків".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян запрошують покататися першим тролейбусним маршрутом в місті

На Великдень в неділю, 2 травня, відділення і адресна доставка "Нової пошти" працювати не буде. У понеділок, 3 травня, відділення і адресна доставка працюють за графіком неділі (індивідуальний для кожного відділення). У всі інші дні під час травневих свят пошта працюватиме в звичному режимі.

У святкові дні працює "Укрпошта". 1, 2, 3 і 9, 10 травня послуги надаватимуть чергові відділення. У вівторок, 4 травня, відділення пошти працюють за звичним графіком.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.