Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Депутати Харківської міськради зустрінуться онлайн

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Сесія відбудеться дистанційно.

На сесії розглянуть питання про міські програми, що стосуються будівництва, цивільного захисту та підприємства, ліквідують та перейменують заклади загальної середньої освіти.

У середу 10 серпня відбудеться дванадцята позачергова сесія Харківської міської ради восьмого скликання. Сесія проходитиме у дистанційному режимі. У порядку денному — 25 питань та блок "Різне". Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на відповідне розпорядження харківського міського голови Ігоря Терехова.

Зокрема, на сесії розглянуть питання про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Харкова" та затвердження положення про це звання, нагородження почесною грамотою.

Крім того, депутати внесуть зміни до структури та положень виконавчих органів Харківської міськради та до рішення "Про утворення виконавчого комітету", "Про створення цільового фонду міськради".

Далі розглянуть питання про різні програми: міську цільову програму будівництва доступного житла на 2021-2030 роки (питання реалізації), сприяння безпечній життєдіяльності соцзахисту населення на 2021-2025 роки, "Інновації в пріоритетних напрямках розвитку галузі охорони здоров'я на 2011-2025 роки. Також це будуть програми, що стосуються розвитку освіти, культури та спорту, підтримки підприємців, житлово-будівельних кооперативів, цивільного захисту.

У проекті - рішення про ліквідацію закладів освіти (мова про вечірні школи, які тепер стануть класами).

Також депутати затвердять склад міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища, розглянуть питання про присяжних для районних судів Харкова та внесуть зміни до рішення сесії про надання дозволів на створення самоорганізації населення Московського району Харкова.

Як писав KHARKIV Today, останній раз сесія Харківської міської ради проходила 11 травня. Це також була позачергова сесія, проходила онлайн. Депутати ухвалили рішення про припинення відносин з містами РФ — Бєлгородом, Москвою, Нижнім Новгородом, Новосибірськом та Санкт-Петербургом, прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо територіальної цілісності України та засудження війни, яку розв'язала Росія.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.